O nás

Šaty na jedničku je ryze český rodinný e-shop s tradicí od roku 2012. 

V našem sortimentu najdete pestrou škálu dámských šatů od významných módních značek z USA, Anglie i Austrálie. Za roky působení ve fashion jsme se rozhodli specializovat se primárně na společenské a svatební šaty vysoké kvality. Náš sortiment doplňuje móda pro denní nošení ať už vyrážíte do práce, na rande nebo na párty.

V našem portfoliu najdete pestrou plejádu módních značek, které jdou ruku v ruce s aktuálními trendy a kladou důraz na kvalitu. Největší část naší nabídky tvoří americké značky Dorisqueen, Helen Fontaine a Ever-Pretty. Velmi oblíbené jsou také anglické modely Misfit London, Emmacloth, CITYGODDESS. Nechat okouzlit se můžete také australskou značkou Runaway. Postupně budeme sortiment rozšiřovat a přidávat další výrobce. Zaručit vám můžeme exkluzivitu prodeje vyjma Ever-Pretty.

Ke krásným šatům u nás vyberete také vkusné doplňky, které dotáhnou váš outfit k dokonalosti.

Většina zboží je skladem. Šaty, které prodáváme, lze objednat na zakázku, ale máme také modely v konfekčních velikostech. Pokud budete potřebovat s výběrem poradit, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit. Naším cílem je spokojený zákazník.

Velmi si vážíme Vašeho zájmu. Jestliže máte jakékoliv nápady či připomínky, můžete nás kontaktovat na emailové adrese: info@satynajednicku.cz